עוברים למשרד חדש? מקימים משרד חדש?

השאירו את הקמת תשתיות התקשורת או את העתקן למשרד החדש למומחים: מ.ד פתרונות תקשורת. צוות החברה מעמיד לרשותכם סל פתרונות מלא להתקנת כל התשתיות הדרושות לכם בתחום התקשורת, הטלפוניה, המחשוב, המיגון והאבטחה ומאפשר לכם ליהנות מהקמה מהירה ויעילה, ומהמשכיות עסקית, ללא תקלות ועיכובים מיותרים:

תשתיות תקשורת

מ.ד פתרונות תקשורת צברה ניסיון רב בהקמת ובהעתקת תשתיות תקשורת ממגוון סוגים, לצורך תפעול רשת האינטרנט והטלפוניה בארגון: תשתיות רשת מחשבים, תשתיות טלפון, תשתיות אחודות, הקמת ארון תקשורת, סיבים אופטיים, ארון שרתים בחדרי מחשב וחדרי שרתים, תשתית תקשורת וכבילה ברשתות תקשורת אחודות לטלפוניה ורשת.

מרכזיות IP

מרכזיות ה-IP של מ.ד פתרונות תקשורת הן מרכזיות המבוססות על תשתית דיגיטלית המציעה מספר תכונות מתקדמות כגון חיוג אוטומטי, הקלטת שיחות, יצירת שלוחות לפי צורך, תקשורת פנים ארגונית ושלל אופציות נוספות – והכל בהתאמה אישית לצורכי הארגון.

סיבים אופטיים

סיבים אופטיים הפכו לפתרון המועדף בכל הנוגע לתשתיות תקשורת אינטרנט, טלפוניה וטלוויזיה במבנים פרטיים, מסחריים וציבוריים. תקשורת בסיבים אופטיים המותקנת ע"י חברת מ.ד. היא תקשורת איכותית ברמה גבוהה מאוד, המאפשרת העברת מידע ברוחב פס רחב, לטווחים קצרים המשמשים לחיבור בניינים ולטווחים ארוכים, המאפשר חיבור בין מדינות.

חדרי שרתים

חדר השרתים הוא ליבו של הארגון, לכן תכנון חדר השרתים והקמתו מחייבים מומחיות וניסיון. חברת מ.ד פתרונות תקשורת תלווה ותיישם את בחירת השרתים תוך התחשבות בצריכת האנרגיה, תיצור תשתיות חשמל אמינות, תקים מערכות מיזוג אוויר מתקדמות ויעילות המפרידות בין אוויר קר וחם, תתכנן ותפרוס את הכבילה ותטמיע כלי תוכנה לניהול, מדידה ובקרה של חדר השרתים.

מערכות מולטימדיה

כיתות הלימוד וחדרי הישיבות המתקדמים המתוכננים ומצוידים ע"י חברת מ.ד, מעמידים לרשותכם מגוון אמצעים טכנולוגיים אינטראקטיביים מתקדמים כגון מסכי פלזמה, שלטים או פאנלים רב שימושיים, מקרנים חכמים ומגוון אמצעים נוספים, המשפרים ומייעלים את חווית הלמידה את קצב העבודה ואת תפוקת הדיונים והישיבות.

רשת אלחוטית

רשת אלחוטית המתוכננת ומוקמת באופן מקצועי ע"י חברת מ.ד, תאפשר לכם ליהנות משיתוף משאבים אופטימלי בין כל המחשבים, הציוד הנלווה כגון מדפסות, סורקים ומערכות טלפוניה ומגישה נוחה לרשת האינטרנט הארגונית, מכל נקודה בארגון ומכל התקן נייד.

מצלמות אבטחה

לחברת מ.ד ידע וניסיון בתכנון והתקנת מצלמות אבטחה, המעניקות לכם ביטחון ושקט נפשי בבית ובעסק. בין מצלמות האבטחה תמצאו: מצלמות IP המשגרת את המידע המצולם לענן ומאפשרת צפייה בו מכל מקום בעולם. מצלמות אנלוגיות המשדרת באמצעות כבל וידאו למחשב או ליחידת הקלטה ומצלמות אבטחה מיוחדות, היודעות לזהות ו"להינעל" על דמויות חשודות, לשגר התראות מקוונות ולאפשר צפייה במתרחש בשידור חי או לאחזר מידע שהוקלט.

כל שירותי המחשוב

תפקודו התקין של העסק או של הארגון שלכם נמצא בראש סולם העדיפויות של מ.ד פתרונות תקשורת. לכן החברה מעמידה לרשותכם מערך שירות, תמיכה ותחזוקה זמין ומיומן, אשר יספק מענה מהיר ויעיל לכל תקלה או בעיה טכנית במערכות המחשוב והתקשורת.

בקרת כניסה

בקרת כניסה מאפשרת לנו לשלוט על תנועת הבאים והשבים לתוך המשרד שלנו או לתוך העסק שלנו שיכלול להיות ממוקם בכל מקום.
בקרת הכניסה מוצבת מחוץ לעסק ובתוכו. כמו כן, בקרת הכניסה יכולה לכלול מגוון של של אפשרויות זיהוי: מצלמה, קוד מספרים, צ'יפים חכמים ואפילו טביעות אצבע.

אזעקות

אנו מתמחים בהתקנת אזעקות לעסקים ולמבנים פרטיים בגדלים שונים. אנחנו מציעים ללקוחות שלנו אזעקות אשר מאפשרות להתריע מפני כניסת גורמים לא מורשים, מערכות אשר מחוברות למצלמות אבטחה, מחשבים ומכשירי סלולר וכן למוקדי אבטחה.

מ.ד מערכות מעבירים לכם את המשרד בקלות, יעילות, מחיר הוגן ובמינימום זמן!!!

טל: 0776-707-344

Developed by daniel levin
חתימה-מרובע-ברשת-לבןמ.ד פתרונות תקשורת
© כל הזכויות שמורות 2018
 
WhatsApp שלחו הודעה בוואטספ
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL21FMmdXWU9KNXl3P3JlbD0wJmF1dG9wbGF5PTEiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+