מצלמות אנלוגיות

מצלמות אבטחה אנלוגיות לעסק בכמה מילים,

מצלמות אנלוגיות מתחברות למערכת הקלטה מקומית,

פתרון שמתאים לעסקים קטנים, חנויות קטנות ובתים פרטיים, השיטה דורשת פריסת תשתית כבל וידאו והתקנת מצלמה בקצהו המאפשרת צפייה והקלטה 24/7 ע"י רגישות לתנועה MOTION DETECTION . כמו כן, זוהי טכנולוגיה יחסית ישנה ולכן חשוב לבחור את הדגמים העדכניים ביותר, לדוגמא: מצלמות AHD ומצלמות טורבו. היתרון שלהן הוא צפייה באיכות תמונה גבוהה ביחס למצלמות אנלוגיות.

מצלמות כיפה

מצלמות הכיפה (DOME) הן בעלות עדשה רחבה המאפשרת כיסוי נרחב לחדר, בדרך כלל מספיק להתקין מצלמה אחת לחדר בגודל 4*4 – 2*2. למצלמות אלו יש IR מובנה (שליטה במצלמה) עם  לדים היקפיים או 2 לדים צדדיים המאפשרים צפייה בחושך או בראות קשה.

מצלמות צינור

מצלמות צינור בנויות בצורה מוארכת ומותאמות בעיקר לתנאי חוץ וצפייה למרחק, לכן העדשה צרה וארוכה. נהוג להתקין מצלמות אלו בפינות חיצוניות של מבנה, במסדרונות צרים ומעל שערי כניסה. למצלמות אלו יש IR מובנה (שליטה במצלמה) עם לדים היקפיים או 2 לדים צדדיים המאפשרים צפייה בחושך או בראות קשה.

מצלמות ממונעות

מצלמות ממונעות הן מצלמות מעקב עם תבנית סיור קבועה שמטרתה, סריקת מס' מקטעים. והיתרון בהן הוא חסכון בכמות המצלמות. בעוד שחסרונן הבולט בא לידי ביטוי בכך שהאזור שאינו מצולם נותר חשוף וללא מעקב.

מצלמות אנלוגיות מידע נוסף…

מצלמות אנלוגיות הן המצלמות הראשונות שבהן נעשה שימוש למטרות אבטחה, בשונה ממצלמות ה – IP שהופיעו בשנים האחרונות, התקשורת בין מצלמות אנלוגיות מתבצעת דרך כבלים המחוברים ישירות מהמצלמה למערכת ההקלטה, או בלשון מקצועית, מערכת במעגל סגור. למרות הפופולאריות הגוברת של מצלמות ה – IP מביאות עימן המצלמות האנלוגיות מספר יתרונות חשובים ההופכות את הבחירה בהן לכדאית במיוחד.

שימוש במצלמות אנלוגיות דורש תשתית כבל וידאו הנפרס מהמצלמה אל מערכת ההקלטה המקומית, פתרון זה מתאים בעיקר לעסקים קטנים ולבתים פרטיים שבהם הכנת התשתית אינה כרוכה בעלויות גבוהות. יתרונות המצלמות האנלוגיות הוא ביכולתן להעניק לנו תמונה חזותית של המתרחש בשידור חי בכל רגע נתון והקלטה על פי חיישן תנועה. למרות שמדובר בטכנולוגיה מעט ישנה חשוב לדעת כי מצלמות אנלוגיות טובות יותר לצילום בתנאי תאורה נמוכים וכי ניתן לחבר במערכת אחת מצלמות מתוצרת יצרנים שונים.

חשוב לזכור כי למרות שמדובר בטכנולוגיה ישנה יותר מטכנולוגיית ה- IP יש לבחור דגמי מצלמות עדכניים כגון מצלמות AHD המשדרות ומקליטות ברזולוציית Full HD ומצטיינות בזמן תגובה מהיר במיוחד ומצלמות טורבו לצילום באיכות של עד 2 מגה פיקסל.

איך יודעים מה נראה דרך עדשת המצלמה?

אחת השאלות החוזרות ונשנות בעולם האבטחה היא "איך אני יודע מה המצלמה רואה טרם חיבור המערכת וסיום ההתקנה?" התשובה לכך היא פשוטה מאוד, על ידי סימולציה קטנה ניתן להעריך בצורה מדויקת את כושר הכיסוי של המצלמה ואת גבולות הגזרה עליה היא משקיפה. כל מה שנדרש לעשות הוא להתמקם בפינת החדר או בכל מקום אחר בו אתם בוחרים להתקין את המצלמה ובעזרת שתי הידיים לדמות את גבולות הגזרה, השטח המתקבל מדמה את כושר הכיסוי של המצלמה.

Developed by daniel levin
חתימה-מרובע-ברשת-לבןמ.ד פתרונות תקשורת
© כל הזכויות שמורות 2018
 
WhatsApp שלחו הודעה בוואטספ
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL21FMmdXWU9KNXl3P3JlbD0wJmF1dG9wbGF5PTEiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+