מצלמות אבטחה

מצלמות אבטחה לעסק בכמה מילים

מצלמות אבטחה משמשות "כאח הגדול" על מנת שנראה מה קורה בכל מקום שחשוב לנו:

חנות, משרד, עסק או במערכות אבטחה מורכבות. באמצעותן אנחנו יכולים לצפות בנעשה אונליין ולשחזר נתונים בדיעבד כדי לפענח אירועים. המטרות העיקריות של המצלמות הן התרעה והתראה. התראה מידית על מה שנעשה והתרעה כנגד פולשים.

 • מצלמות אבטחה לגני ילדים

  הצבת מצלמות אבטחה בגני ילדים, במעון, במשפחתון
  יש לכם גן ילדים, מעון או משפחתון? בעזרתנו תוכלו לגרום להורים שמשאירים את הילדים שלהם אצלכם, להיות רגועים ובטוחים שהם בידיים טובות!

  המשך קריאה קריאת שרות
 • מצלמות IP

  מעבר ממצלמות אנלוגיות ל-מצלמות IP כרוך בעלויות שנוגעות לעתים בשיפוץ העסק ולכן מומלץ כבר מהתחלה לרכוש דווקא מצלמות IP . במצלמת IP "המצלמה היא המחשב". ה- NVR או יחידת הקצה יכולה לשבת בענן ולא צורכת מקום פיזי. המצלמה יודעת לדבר עם יחידת הקצה והיא אוספת את הקבצים פר שעה או הקלטה. בנתוני המצלמה אפשר לצפות מכל מקום והיות ורמת הפיקסלים גבוהה אפשר לראות את האירוע המצולם באיכות מעולה.

  המשך קריאה קריאת שרות
 • מצלמות אנלוגיות

  במצלמות אנלוגיות המצלמה היא בעצם עין מלאכותית שמחובר אליה כבל וידאו vמעביר את התמונה למחשב או ליחידת הקלטה הנמצאת בקצה. ככל שהכבל ארוך יותר איכות התמונה תפגע. האיכות תהיה פחותה גם בגלל רמת הפיקסלים הנמוכה של המצלמה. המצלמה האנלוגית נצרכת בעיקר על ידי עסקים קטנים בשל עלויות נמוכות. כיום משתמשים בעיקר במצלמות AHD או במצלמות טורבו שיודעות "לדחוף" 3 מגה פיקסל על גבי כבל וידאו.

  המשך קריאה קריאת שרות
 • מצלמות אבטחה מיוחדות וציוד נלווה למצלמות אבטחה

  אזעקה, כשמה כן היא, יודעת להזעיק את הכוחות הרלוונטיים. לאזעקה מחוברים גלאי נפח, זעזועים, לייזר, הצפה ועוד. מצלמות מיוחדות יודעות לתת פתרונות מתקדמים כמו "להינעל" על דמויות ולשתף וידאו-אנליטיקה. ציוד נלווה מאפשר תוכנות צפייה שמאפשרות צפייה בשידור חי, קבלת התראות, אחזור או הסתכלות במספר מוקדים מקבילים.

  המשך קריאה קריאת שרות
 • אזעקות

  כיום, רוב העסקים נדרשים להקים מערכת אזעקה המתריעה על פריצות ופעילות חשודה. בשוק קיימות מערכות רבות: גלאי נפח ותנועה – כלומר, זיהוי חדירת אובייקט למרחב, גלאי מגנטי – לזיהוי פתיחת חלון / דלת, גלאי וילון / לייזר – חדירת קו דמיוני, גלאי זעזועים – לכספות וחדרים מוגנים, גלאי הצפה – למרתפים וגלאי עשן – לזיהוי דלקות. מערכות אלה מצוידות בחייגן שמזעיק כוחות חירום בעת הפעלת הטריגר. כמו כן, לכל מערכת יש גם לחצן מצוקה המפעיל התרעה מידית ומזעיק כוחות חירום.

  המשך קריאה קריאת שרות

חברת מ.ד שירותי תקשורת מתמחה בשיווק, מכירה והתקנה של מצלמות אבטחה לעסקים או לפרטיים, תחת קורת גג אחת תוכלו למצוא את כל סוגי מצלמות האבטחה ומגוון אביזרים משלימים. במקום ניתן לקבל שירותי ייעוץ מקצועיים ממומחים בעלי ניסיון בתחום.

התקנת מצלמת אבטחה מוסתרת

Developed by daniel levin
מ.ד פתרונות תקשורת © כל הזכויות שמורות 2018
 
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL21FMmdXWU9KNXl3P3JlbD0wJmF1dG9wbGF5PTEiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+