בקרת כניסה / אינטרקום

בקרת כניסה ואינטרקום בכמה מילים,

למה להתקין בקרת כניסה, אינטרקום ומנעולים מיוחדים לעסק?

אם נרצה להקים חומה בין העסק או הבית שלנו לנעשה בחוץ נצטרך להקים מערך תקשורת בין השטח הפנימי לזה החיצוני על מנת לבצע בקרה וויסות של הנכנסים. בנוסף לתקשורת בין הפנים לחוץ באמצעות אינטרקום פנימי או חיצוני נווסת את הכניסה באמצעות קוד זיהוי – טביעת אצבע, קוד מספרי או צ'יפ מתוחכם שיאפשרו כניסה ויציאה לגורמים המאושרים.

  • קודנים / בקרת כניסה ואינטקום

    בקרת כניסה וקודן מהווים "מפתח מוסת" לעסק שלך. בקרת הכניסה יכולה להתנהל על ידי קודן, צ'יפ, טביעת אצבע או קוד זיהוי אחר ובאמצעותו תתאפשר כניסה רק למורשים. לבקרת הכניסה ניתן לחבר אינטרקום פנימי או אינטרקום חיצוני דרכם גם ניתן להתנהל תקשורתית מפנים העסק / הבית לבחוץ ובצורה זו לשלוט ביד רמה בנכנסים וביוצאים.

    המשך קריאה קריאת שרות
  • מנעול חשמלי מגנטי

    תפקידו של המנעול הוא להוות מתג ובקר לכניסה לעסק. במנעול חשמלי, המנגנון נמצא מול לשונית הדלת שמקבלת זרם ומאפשרת לדלת להיפתח לזמן קצוב. מנעול חשמלי מתאים יותר לדלתות עץ, פלדלת או לבתים פרטיים. לעומתו מנעול מגנטי פועל הפוך והוא חזק ומאסיבי יותר ומשתמשים בו בדלתות ברזל. המנעול סוגר את הדלת כל הזמן ובעת הפעלת המתג, המנעול מפסיק לקבל חשמל לזמן קצוב ומאפשר פתיחה של הדלת.

    המשך קריאה קריאת שרות
Developed by daniel levin
חתימה-מרובע-ברשת-לבןמ.ד פתרונות תקשורת
© כל הזכויות שמורות 2018
 
WhatsApp שלחו הודעה בוואטספ
PGlmcmFtZSB3aWR0aD0iMTAwJSIgaGVpZ2h0PSIxMDAlIiBzcmM9Imh0dHBzOi8vd3d3LnlvdXR1YmUuY29tL2VtYmVkL21FMmdXWU9KNXl3P3JlbD0wJmF1dG9wbGF5PTEiIGZyYW1lYm9yZGVyPSIwIiBhbGxvd2Z1bGxzY3JlZW4+PC9pZnJhbWU+